כאשר אני מספרת לאנשים על שיטת האקסס בארס הם מגיבים- מה זה הטרנד החדש הזה? Access Bars זה לא טרנד. אלו כלים אנרגטיים שמשפיעים על כל אחד ואחת ומועברים בכ- 177 מדינות. בישראל השיטה הופעלה לפני כ-5 שנים.
שיטת אקסס מלמדת בעזרת כלים נוספים, איך יוצרים בהירות, שקט במחשבות, נקודות מבט משתנות, שיפור ביצועי מחשבה ושחרור מחשבות תקועות לפתוח חסימות וליצור "שקט" מחשבתי, לאפשר לחלומות ורצונות שאפילו לא ידענו שאנחנו רוצים להגשים, "סיפורים" משתחררים והדברים פשוט קורים, תחושה של התחדשות, של שמחה שמתעצמת.

הכול מתרחב, הכול קורה!

 Access Bars שיטת אקסס-בארס

כאשר אני מספרת לאנשים על שיטת האקסס בארס הם מגיבים- מה זה הטרנד החדש הזה?  אקסס בארס זה לא טרנד. אלו כלים אנרגטיים שמשפיעים על כל אחד ואחת ומועברים בכ- 177 מדינות. בישראל השיטה הופעלה לפני כ-5 שנים.

אקסס בארס – אלו 32 נקודות בראש שמכילות כמעט כל תחום בחיים שלנו. לדוגמא: כסף, תקשורת עם אנשים, מודעות, חלומות ותקוות- כאשר במגע עדין בקצות האצבעות אנחנו משחררים את מה שמעכב אותנו בנושאים אלו: רגשות, חסמים, אמונות מושרשות, מתחים, לחצים, עייפות- כל דבר שמטריד אותנו ושיצרנו אותו כמשהו מוצק בתוכנו אנחנו משחררים בצורה קלה ופשוטה. ומה אם נשאיר מאחורינו את החשיבה מעבר לסורגים (בארס) ונצא לחופשי, נמוסס שיפוט וביקורת ונתחיל לבחור אחרת? נשאל את עצמנו- מה אנחנו לא קולטים? מה אנחנו לא רואים? ומה אם נשנה את העולם המוכר ונפתח צוהר לעולם חדש, מסקרן, מפתיע, מרגש? ומאפשר?

על מה מדובר? אלו תהליכים אנרגטיים עוצמתיים ומשפיעים באופן מיידי. כלים שעובדים ממש מרגע שפועלים מרגע שמתחילים לעבוד איתם. תהליך קל ללמידה שמאפשר שינוי ולא דומה למה שלמדתם בעבר. אני באופן אישי חווה מידי יום תחושות אחרות בגוף, קלילות, שמחה, תקשורת בינאישית רחבה וישירה. רעיונות חדשים צצים לי מידי יום, נקודות המבט שלי השתנו. התלמידים שלי מעידים על שינוי שהתרחש בחייהם והביא אותם להסתכלות אחרת ויכולת התמודדות שונה.

על מה זה עובד? במה זה עוזר לי? הכלים האנרגטיים של אקסס בארס מאפשרים לנו  בקלות לשחרר עומס רגשי, מחשבות מקובעות, אמונות ודעות שהתקבעו והשתרשו אצלנו לעומק. שחרור הקיבעונות והחסימות מאפשר לנו ליצור יותר בקלות, מאפשר לנו לממש חלומות שלא העזנו לדבר עליהם בקול, חופש מחשבתי, יכולת בחירה אינסופית וידיעה פנימית.

צריך להיות מטפל/ת כדי ללמוד את השיטה? ממש לא. כל אחד יכול ללמוד את התהליכים בסדנאות שממחישות את הפשטות והקלות של השיטה. כל אחד יכול ללמוד את הכלים הוורבליים ואת 32 הנקודות בראש בסדנא של יום אחד שבה מיישמים את התהליכים בחוויות היומיומיות. הטכניקה מאד פשוטה וקלה ליישום.

זה יכול לעזור לבני המשפחה שלי? חד משמעית כן- אקסס בארס מומלץ בכל בית. תחשבו על זה שהדינמיקה בתוך הבית היא מורכבת וכל אחד מביע את האישיות שלו, עמדות שונות, את המחשבות ואת מה שהוא מאמין בו, מה שיוצר לעיתים חוסר הבנה וויכוחים. לכן, תארו לעצמכם שהורים במשפחה לומדים את השיטה ומטפלים אנרגטית בבני המשפחה המצומצמת והמורחבת- מה שיוצר שיח אחר לגמרי במשפחה. זה מצב של ניצחון – ניצחון קלאסי. שני הצדדים מרוויחים מאחר ומשתחררים נושאים שהם משותפים לבני הבית. זה גדול! ילדים מאד אוהבים בארס ומתחברים לזה בצורה הכי קלה ואמיתית. הנכדים שלי מגיעים לארוחת שישי ומבקשים שאעשה להם בארס.

שיטת אקסס בארס מפתחת את המודעות למי אנחנו באמת! מה מקור העוצמה שלנו! מחברת אותנו למקור השמחה האמיתי שלנו, לחופש היצירה שבנו, למעוף מחשבתי, להקשבה הפנימית ולחיבור הנכון והמדויק ביותר עבורנו.

מה עוד מתאפשר? שיטת אקסס בארס  מאפשרת לנו לשחרר את מה שלא משרת אותנו יותר, את מה “התיישן” אצלנו, מה לא משרת אותנו יותר, לבחון נקודות מבט שלי אל מול נקודות מבט של אחרים. השיטה יוצרת מחשבות מרעננות, רעיונות חדשים שצצים לנו לפיהם אנחנו בוחנים את החיים שלנו מחדש. והכי חשוב- מאפשרים לעצמנו לקבל את השפע הקיים עבורנו ביקום! לאהוב את עצמנו ואת הסביבה!