“לאחר מספר שנים של מסע לימוד משותף,  אני מאושרת לראותך חולקת את ניסיונך וחוכמתך ברבים, ללא ספק כיום את מטפלת בעלת יושרה פנימית ואמונה חזקה המשלבת בתוכך כלים אין ספור וזאת על מנת להעניק לבאים אליך מכל השפע אותו רכשת בעמל רב. 

את אחת התלמידות היסודיות שזכיתי להדריך. תמיד שאלת שאלות נוקבות ורבות, לא הקלת עד שהבנת עד היסוד את פני הדברים, לא ויתרת לעצמך כהוא זה. נכון שנגענו בכלים רבים מעולם האסטרולוגיה, NLP, (שיטה המאפשרת לנו ליצור שינוי בתוכנות החשיבה האוטומטיות של אדם באמצעות שימוש בשפה (מילולית ובלתי מילולית), דמיון מודרך ועוד כלים רבים שרכשת במהלך “”מסע הגילוי” המשותף, אך לזכותך אומר כי הכל היה טמון בך בפנים, תפקידי היה “לשלות את הפנינה מן הים” ועם הרבה אומץ והתגברות על פחדים קמאים – כמו נולדת מחדש וזאת מתוך מסירות עצומה לדרישת נשמתך הגדולה. מאחלת הצלחה בדרך ובטוחה כשמך כן את – שתביאי ברכה לכל מי שתפגשי בדרכך המקצועית.” 

שירלי זוהר, אסטרולוגית ומנחה בכירה בדמיון מודרך NLP Certified Trainer

“מי הם מורי האלוהים? מורה האלוהים הוא כול אדם הבוחר להיות כזה, כישוריו מסתכמים בכך בלבד. בדרך כלשהי, בנקודה כלשהי, הוא הגיע לכלל החלטה מכוונת שבה לא ראה את טובתו כנפרדת מטובת זולתו, מרגע שעשה זאת, דרכו סלולה ומגמת פניו בטוחה. אור חדר לחשכה. אולי הוא אור אחד ויחיד, אך די בו. הוא הגיע להסכם עם אלוהים אפילו אם עדיין אין הוא מאמין בו, הוא נעשה מביא גאולה, הוא נעשה מורה אלוהים.” מתוך (‘קורס בניסים’) 

אני מכנה אותך כפי שאת יודעת תלמידה/מורה שלי, מרגע פגישתנו היה לי ברור עומקם ומהותם של יחסינו, לרגע אני המורה וברגע השני זו את. זכות גדולה הייתה זו עבורי ללוות אותך בשלב בו קלפת את הקליפות שהובילו אותך להבנה מהי שליחותך ומהי תרומתך. זכות גדולה עוד יותר היא לעמוד לצידך כאשר את מממשת אותה.”

נורית באום, מטפלת בכירה ומורה מוסמכת לתטא הילינג ומפתחת המודל ‘להביא את הרוח אל החומר’

“אני סובל מכאבים בכתף זה עשר שנים עקב תאונת סקי – אפשר לומר שלמדתי לחיות עם הכאב. למי שחווה כאבי כתפיים יודע שזה יכול להיות מאוד כואב ומטריד. במקרה שלי, הכאבים התחילו להתחזק לקראת סוף השבוע ולא האמנתי שזה יחמיר כל כך. מאחר ולא מצאתי אורתופדים שעובדים בימי שישי, ובטח שלא מקבלים ללא תור שנקבע מראש, קבעתי טיפול תטא הילינג. לא ידעתי מה זה אומר, לא הכרתי את השיטה, אבל הגעתי לטיפול, שחשבתי שאולי יעזור לי להפחית את הכאב. לא ציפיתי להרבה אבל הייתי קשוב למטפלת והייתה בי כוונה גדולה להירפא. אחרי טיפול של 40 דקות בערך שהזזתי את הכתף, הכאב נעלם כלא היה. באמת שאני לא יודע איך להסביר את זה – אבל כאב של עשר שנים נעלם ב-40 דקות! גם היום 4 חודשים אחרי הטיפול אין זכר לכאב, וגם למי שסובל מבעיות כתפיים יודע שמתפתחת מוגבלות בתנועה, מוגבלות בתנועה שכבר התרגלתי אליה. גם המוגבלות הזאת הולכת ונעלמת.

בקיצור, אני ממליץ  מאוד לנסות את הטיפול עם ברכה, היא עזרה לי, ואני בטוח שהיא תוכל לעזור לכל אחד ואחת מכם. הטיפול נעשה באווירה נינוחה שעוזרת לתהליך ההחלמה. אני מציע לא להסס אלא להרים טלפון ולהתחיל לטפל בבעיות שלכם.”

ד”ר אורן

“אני מאמינה שהגורל הפגיש בינינו בגלל תפקידך המיוחד בחיי… כשמך כן את, הבאת איתך ברכה והארת את דרכי הנכונה לי. את מלאה בחכמה, רוך ובייחוד ביכולת תקשור מדהימה ומדויקת. 

האינטואיציה שלך תמיד עזרה לכוון אותי למקום הנכון, לפתור משברים ולייעץ את הדבר המתאים לי. ההשקעה שאת מעניקה, היסודיות והידע הבלתי נדלה שלך יכולים רק לתרום והמון. מודה לך מקרב לב על האכפתיות, היחס הכל כך אישי וכמובן על החיבוק בו את עוטפת. ממליצה עליך בחום רב ומי שמגיע אליך חייב לדעת- הרווח יהיה כולו שלו.”

מיטל מירון

“הטיפול שעזר לי להתגבר על אובדן – לאחר מות אמי נתקלתי בקשיים רבים, בחוסר שקט, קושי להירדם בלילות, קושי להתרכז בעבודה ולטפל במשפחתי. נוסף על הצער הצטרף כאב ובלבול בסכסוכי ירושה. בצערי, פניתי לברכה לקבלת טיפול שנקרא תטא הילינג, בעקבות המלצה של חברות שקיבלו את הטיפול והטיפול סייע להם מאוד.

כשפגשתי את ברכה הבנתי שהגעתי למקום הנכון ברכה אישה נעימה חמה ומקצועית. מדהים מה הצליחה ברכה לגרום לי בעזרת הכלי תטא הילינג. מיד לאחר הטיפול הרגשתי בשינוי. אין לי ספק שבעזרת הטיפול בתטא הילינג ברכה מטפלת בכל האספקטים של חיי האדם, מביאה לתובנות ויכולת לחשוב חשיבה הגיונית, שנותנת את הכוחות להתגבר על הקשיים. הטיפול קצר והתוצאות מיידיות.” 

תודה לך ברכה על הנתינה האור והשלווה שהכנסת לחיי, בהרבה רגשות הערכה, יונה סעד

“הטיפול אצלך מרגיש כמו מקום מבטחים אליו באים לקבל מנוחה ומרגוע. תמיד פתוחה לתת יעוץ, מילה טובה והכוונה. את באה בלב ענק ופתוח עם יכולת לזהות את המקומות הכואבים ולגעת. ברגישות ובפתיחות את מעבירה את התובנות, עם חיוך ענק את מעניקה את הטיפולים. הטיפולים אצלך מלאים באהבה והכי חשוב את נותנת את הכלים להמשיך לבד בעבודה.” 

ר’

“אחרי סדרה של פתיחות בקלפי טארוט עלינו לליגה של הגדולים. טיפול תטא הילינג ראשון אצל ברכה, לא ידעתי למה לצפות, אבל כבר בתחילת הטיפול הרגשתי את העוצמות וגלי אנרגיה לא מוסברים שפתחו צינור לטיפול עוצמתי ומטלטל. תודה רבה על העזרה. מומלץ בחום.”

מ.א.

“כשמך כן את, ברכה לכל מי שאת מטפלת בו. תודה על שהופעת פתאום בחיי בדיוק כשהייתי צריכה, והרי אין מקריות בחיים…תודה על העזרה בהבנות, שחרור האמונות הלא נחוצות והטמעת אלו שכן עוזרות לי לבצע את השינוי המתבקש בדרך הגבוהה והטובה ביותר עבורי. אין עלייך! תודה, תודה, תודה.” 

נאוה אשכנזי

“אתחיל בגילוי נאות שאנו מכירות שנים רבות. לאחר התלבטות אישית ובתקופה שבה חיפשתי תשובות להרבה מאוד שאלות וצמתים שהייתי בהם, החלטתי שהגיעה העת לפתיחה בקלפי טארוט. באופן אישי התחום מעניין ומסקרן אותי מאוד אולם שנים פחדתי להתקרב אליו.

כפי שציינתי, יש לנו היכרות רבת שנים וכאשר נקלעתי לסיטואציה שלא ידעת דבר אודותיה, החלטתי שזה “זמן המבחן” של הקלפים. הייתה לי הזכות לחוות חוויה קסומה, מרתקת ועוצמתית במיוחד. וזה הזמן לומר תודה. תודה על שהיית שם בשבילי. תודה על היושרה, המקצועיות והאנושיות. תודה על הייעוץ וההכוונה. תודה על הרגישות והנתינה. תודה על הליווי, התמיכה והסיוע במציאת פתרון לבעיה. אין לי ספק שבזכותך ובזכות הכלים שנתת לי הגעתי להחלטה והתובנה הנכונה. תודה על מי ומה שאת עבורי. תמשיכי לעשות ולהצליח!”

אסתי

“אישה של אהבה ונתינה, ניסיון של שנים במתן אוזן קשבת ועצה נבונה. תמיד היו בך האנרגיות הנכונות וכולנו זכינו מכך שהחלטת לתעל זאת לטיפולים וכעת כל אחד יכול להיעזר בך ובכלים הרבים שלמדת ורכשת. מבין כל אלה, את יודעת לשלוף את הנכון שבהם על פי ״המקרה״, המטופל, והעת בה הוא נתון. יישר כוח!!!

לקראת לידה לא קלה ואחרי הריון בסיכון גבוה, ליווית אותי במהלך היום שהתקדם לאיטו. ערכנו טיפול תטא, נתת כוח ודחיפה קדימה. הלידה עברה בטוב והייתה יחסית קצרה! תודה רבה על התמיכה הנכונה.”

ד.ב.

“הייתי רוצה  לשתף את כולם איך בעזרת הכלים שיש ברשותך, עזרת לי  למצוא את עצמי, להאמין בעצמי ובדרך שלי. הכרתי אותך בעבודה, אבל אני מאמינה שכלום לא קורה סתם, ופגשתי אותך בדיוק כשהייתי זקוקה לעזרתך וגם הייתי מוכנה לקבל את העזרה הזאת. ועשית בי שינוי מדהים, אני שלווה יותר, מצליחה לראות אותם דברים אבל אחרת לגמרי. ואין לי מילים כדי להודות לך על זה!!!

ועוד הייתי רוצה לציין, את האחריות שלך כלפי כל מטופל שלך! כל כלי שרכשת, רכשת אותו דרך למידה, נכנסת לפרטי פרטים של כל סוג טיפול, השקעת את עצמך מעל ומעבר כדי ללמוד לעזור לאחרים! אני יודעת כמה את משקיעה ומתכוננת לפגישה, ולא פעם אחת ראיתי אותך קורנת מאושר כי הצלחת לעזור לעוד מישהו! את בן אדם מאושר כי גם הצלחת למצוא את היעוד שלך וגם לממש אותו ובזה לעזור לאחרים ולקבל סיפוק ממה שאת עושה! ואני פשוט מאושרת שנפלה לי הזכות לפגוש אותך!!!!”

לנה פרידמן

“אני מכירה את ברכה מזה שנים לפחות 3 עשורים. בשנים האחרונות גיליתי ברכה עוצמתית ורוחנית יותר. בתהליך עבודה שלה איתי ברכה עזרה לי לזהות, שיש אנשים בחיים שלי, שאמנם מאוד אוהבים, תומכים ודואגים לי, יחד עם זאת מונעים בעדי מליצור לי חיים משלי וזוגיות בריאה לאורך זמן.

כמובן מצבים מסוג זה מאוד קשה לזהות שלכאורה דואגים לי ואהבים אותי ואת הכבילות הזו מאוד קשה לזהות כשאתה בתוך החיים של עצמך. ברכה תמכה בי וכיוונה אותי להגיע לתובנה הזאת. ברכה היא אחת הנשמות הטהורות שאני מכירה.עם נתינה אין סופית טוטלית ויסודית מאוד.”

צ.ב.

“הייתה לי הזכות להכירך ולחוות איתך חוויה מיוחדת ומרגשת… כמי שכלל אינו מאמין בתחום, הופתעתי לקבל ממך תשובות ללא מעט שאלות שהיו בלתי פתורות מבחינתי… תודה על ההקשבה, התמיכה,מתן הכלים וההכוונה הרוחנית המקצועית והאישית. יישר כח!” 

יוסי

“בשלוש שנים האחרונות נקלעתי פעמיים לצומת דרכים בעבודה, מצבים בהם הייתי חייבת לקחת החלטה מיידית אשר תשפיע מאוד על המשך העסקתי. כמובן שעלית לראשי, וכשחייגתי אליך מיד תיאמת איתי שיחה עוד באותו יום לפתיחה בקלפי הטארוט. התשובות שעלו לכל שאלותיי מיד כיוונו אותי ונתנו לי מענה והכוונה שלך רק הוסיפה וחיזקה.

הייתי מופתעת לנושאים מסוימים שעלו מהקלפים שלא הבנו את השייכות שלהם לאותה נקודת הזמן, אבל מהר מאוד בדיעבד הדברים התחברו אחד לשני ולכל מענה שעלה מהקלפים היה שיוך למציאות. תודה רבה על העזרה, ההקשבה והזמינות. תודה על מי שאת.”

פ.ז.

“אני בן 63 וסובל מזה שנים רבות מפריצת דיסק, שנגרמה עקב תנועה פתאומית, מתוך שינה. פעמים רבות הוצע לי לעבור ניתוח אבל סירבתי. בזמן פריצת דיסק אני הולך בקושי רב ונעזר במקל הליכה. לפני מספר חודשים הוצע לי לטפל בבעיה באמצעות שיטת תטא הילינג. הייתי ספקן ולא האמנתי, אך הכאבים היו כל כך חזקים שהשתכנעתי.

מאז הטיפול לא חזרו הכאבים. יותר מזה, כאבים שסבלתי מהם שנים רבות עקב תאונת קטנוע פשוט נעלמו. לא יודע איך להסביר את זה. אני רק אומר תודה ושמח שנפטרתי מהכאבים עקב הטיפול. תודה רבה על הכל.”

ד.

“רציתי להודות לך על הטיפול המדהים שעברתי אצלך. כבר בזמן הטיפול הרגשתי את הכימיה בינינו היה פשוט מדהים. הדברים שעלו הדהימו אותי ואין ספק שיצאתי ממך מחוזקת יותר. מה שעברתי איתך כמובן יישאר איתי לתקופה מאד ארוכה. את אישה מדהימה ואני מאחלת לך המון הצלחה.” 

ג.

“הגעתי אלייך לטיפול לאחר שבמשך שנים רבות אני נמצאת במערכת זוגית מורכבת, לא בריאה, לא תורמת ולא מפתחת. לאחר הטיפול שבו הוצפו זיכרונות ומחשבות חוסמות ומגבילות, אני מרגישה היום שנפתחה עבורי דרך חדשה, עצמאית עם חשיבה אחרת על מערכת זוגית. תודה לך על ההכוונה.” 

ר.ד.